wtorek, 3 lutego 2009

Szkolenie z Glassfish - czas start !

Dziś zakończyłem sesje na uczelni:) Ostatnia sesja na studiach pierwszego stopnia... ale jeszcze 3 będą na drugim stopniu więc nie jestem jakoś wielce wzruszony:P Do tego obrona pracy inżynierskiej 16 lutego. No ale wszystko ze spokojem, sporo czasu jeszcze jest na przygotowanie więc można zająć się czymś bardziej przyjemnym :)

Zapisałem się właśnie na szkolenie z serwera aplikacyjnego Glassfish o którym pisałem wcześniej. Pierwszy punkt to: GlassFish(TM) Application Server: Introduction. Czeka mnie mały wstęp;) I dobrze, nigdy nie zgłębiałem wiedzy na temat serwerów aplikacji, więc czas się jakimś bardziej zainteresować. Jaką formę będzie miało to szkolenie to jeszcze nie wiem, nigdy w niczym takim nie brałem udziału, ale mam zamiar jak najwięcej z niego wynieść.
Jest ambitny plan dzielenia się doświadczeniami na blogu, co by ktoś kto nie ma czasu na wzięcie udziału w szkoleniu mógł chociaż trochę liznąć z tematu (mam nadzieje, że nie będę przez to łamać czyiś praw autorskich) . Trzymajcie za mnie kciuki!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza